.

.

Графичка уметничка галерија на „Ступел Индустри“, Графичка уметност за планови за играчки, завиткана од платно, дизајн на wallидна уметност, Дизајн од Карл Хронек

Графичка уметничка галерија на „Ступел Индустри“, Графичка уметност за планови за играчки, завиткана од платно, дизајн на wallидна

DEN 768.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x-во-во-голем : 30 x 1,5 x 40 преголеми : 36 x 1,5 x 48. Уметничките дела се однесуваат на : играчка, патка, животно, гроздобер, дијаграм, гума Патка, патент, план. Дизајн од Карл Хронек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата