.

.

Женски акцент акцент високи чизми

Женски акцент акцент високи чизми

DEN 798.40

Количината на стоката
Това е достапна

Направете изјава оваа сезона во разноврсни чизми за возење од Brinley Co. Овие чизми имаат меки кожни кожни кожни нагоре, кои се искачуваат под колената со шахти кои се искачуваат повисоко во предниот дел. Малите блок потпетици и страшните детали на глуждовите и врвовите на вратилото го комплетираат изгледот на овие модни чизми што мора да ги имаат. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 15 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата