.

.

Елита нараквица на голманот Вибора, големина 11

Елита нараквица на голманот Вибора, големина 11

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Палма : 3,5 мм елита супер мек латекс за одличен зафат + 4 мм од пена за поддршка. Палма за намалување : рамен исечен со завиткан палец за дополнителен контакт со топката. Бекхенд : 4 мм траен SS латекс + 4 мм Засилена пена за поддршка на зоната на шок + управување со вентилацијата на воздухот AVM ткаенина. Поддршка на прстите : 5 Отстранливи боцки на прстите за дополнителна поддршка на прстите. Затворање на зглобот : Еластична лента за рачен зглоб ширина од 10 см и 360 степени, лента за латекс со латекс од 9 см. Корисник : Аматерски и млади голмани. Услови : Одлични перформанси во сите временски услови. Големини : Достапно во големини 5-11. Големини : Достапно во големини 5-11 . Палма : 3,5 мм елита Супер мек латекс за одличен зафат + 4 мм поддршка од пена. Палма за намалување : рамен исечен со завиткан палец за дополнителен контакт со топката. Бекхенд : 4 мм траен SS латекс + 4 мм Засилена пена за поддршка на зоната на шок + управување со вентилацијата на воздухот AVM ткаенина. Поддршка на прстите : 5 Отстранливи боцки на прстите за дополнителна поддршка на прстите. Затворање на зглобот : Еластична лента за рачен зглоб ширина од 10 см и 360 степени, лента за латекс со латекс од 9 см. Корисник : Аматерски и млади голмани. Услови : Одлични перформанси во сите временски услови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата