.

.

Wynwood Studio Classic and Figurative Wall Art Canvas Prints 'Делови од умот' класичен - црно, злато

Wynwood Studio Classic and Figurative Wall Art Canvas Prints 'Делови од умот' класичен - црно, злато

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Делови од умот, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и фигуративна дизајн со класична тема за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во 1,5 инчи-дебели одржливи рамки на дрво, подготвени да висат со пред-инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата Авенија Класик и фигуративна wallидна уметност, делови од класичното дело - црно, злато.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата