.

.

Домашни основи Фау мермер LT правоаголник чекор отпад за отпадоци, бело

Домашни основи Фау мермер LT правоаголник чекор отпад за отпадоци, бело

DEN 1119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подеднакво зачудувачки и функционален, овој чекор активиран отпад за отпадоци го задржува ѓубрето од вид и мириси од слободно циркулирање на воздухот. Правоаголната форма на отпадот за отпадоци го прави идеална конзерва за ѓубре да се постави во тесни ходници и помеѓу повеќето уреди. Совршен додаток на просторијата за паузи, кафетерија и кујна. Испразнете го ѓубрето во дампир благодарение на вклучената кофа за внатрешни работи. Чекор на цврста педала за да ја отворите корпата без да ја допирате прекрасната површина во форма на мермер на садот. Не-лизгачка база ја одржува својата во рамките, додека рачката за носење по должината на грбот го тера да се движи отпадот за отпадоци. Избришете ја површината со чиста крпа за да изгледа најдобро. Димензиите на артикалот може да се разликуваат малку заради уникатната природа на производот. Бојата и финишот исто така може да се разликуваат од прикажаните слики како резултат на разликите во екраните на мониторот. Не се вклучени реквизити и додатоци. Активиран педал за чекор ги задржува рацете да не го допираат отпадот за отпадоци. Отстранлива внатрешна корпа се крева за брзо и удобно отстранување на ѓубре. Затворениот дизајн прикријте ја содржината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата