.

.

Едноставно маргаритка 18 30 Плажа куќа за печатење на кујнски пешкири

Едноставно маргаритка 18 30 Плажа куќа за печатење на кујнски пешкири

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучува најразлични модерни и естетски дизајни што сигурно ги сакате. Нашите кујнски крпи се токму она што ви треба за да го завршите вашиот декор на кујната! Едноставно маргаритка 18 "x 30" плажа куќа за печатење на кујнски пешкири : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата