.

.

Се чудо нација бебе момче зајаче ромпер и бандана, 2 парчиња, големини 0- месеци

Се чудо нација бебе момче зајаче ромпер и бандана, 2 парчиња, големини 0- месеци

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатично како зајаче! Без разлика дали е облечен за одмор или скока околу игралиштето, овој римпер од зајаче од Wonder Nation е супер-комфор во памук памук. Целосното затворање на привремено на дното нуди лесен пристап кога е време за промена. Вклучува координативна бандана за дополнителна забава. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 Romper и 1 лента за коса. Карактеристики на Romper : ткаенина од газа од пакер; опуштено вклопување; Хенли врат со плоча со 3 копчиња; без ракави; 2 предни џебови; еластична манжетна; Целосно затворање на предвремено на дното; Везен дизајн. Карактеристики на бандана : Затворање на кука и јамка. Бебе момче Бани Ромпер и Бандана поставени од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата