.

.

Одговара 00-Импала Замена На Левиот Возач Загреан Огледало Стакло леќа в Лепило САД

Одговара 00-Импала Замена На Левиот Возач Загреан Огледало Стакло леќа в Лепило САД

DEN 1055.84

Количината на стоката
Това е достапна

Точно Вклопување-Висококвалитетно Премиум Стакло За Огледало- * Направено во САД* - Ги Исполнува или надминува спецификациите НА ОЕМ ; ова огледало стакло мерки-Дијагонални Инчи 8 3/16-Вертикални Инчи 4 5/8-Хоризонтални Инчи 7 13/16 ; Доаѓа со Инструкции и Двострани Лепливи Влошки ; огледалната леќа се огледува за да помогне да се намали отсјајот од фаровите во текот на ноќта. Висококвалитетните огледала се добри ако не и поквалитетни од стаклото на дилерот. ; Претходно Применета Топлинска Мрежа со 2 Машки Терминали Точно Вклопување - Висококвалитетно Премиум Огледало Стакло- * Направено во САД* - Ги Исполнува Или надминува спецификациите НА ОЕМ. Ова огледало стакло мерки-Дијагонални Инчи 8 3/16-Вертикални Инчи 4 5/8-Хоризонтални Инчи 7 13/16. Доаѓа со Упатства и Двострани Лепливи Влошки. Огледалната леќа се огледува за да помогне во намалувањето на отсјајот од фаровите во текот на ноќта. Висококвалитетните огледала се добри ако не и поквалитетни од стаклото на дилерот. Претходно Применета Топлинска Мрежа со 2 Машки Терминали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата