.

.

Машки Кошули Машки Есенски И Зимски Секојдневен Принт Од Роза Кошула Со Ревер Со Долги Ракави Фланелна Кошула За Мажи

Машки Кошули Машки Есенски И Зимски Секојдневен Принт Од Роза Кошула Со Ревер Со Долги Ракави Фланелна Кошула За Мажи

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

38" = машки модни дуксери се препорачува да се купи поголема големина.50" Ракав : 68см/26.16" Рамо : 44см/17.98" големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 124cm/48. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.67" рамо : 48cm/18.92" Ракав : 64см/25.52" Рамо : 46см/18.47" должина : 80см/31. Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и верувам дека ќе ви се допаднат.11" Должина : 77см/30.69" Должина : 79см/31.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата