.

.

За Понтијак Сончев Оган АЛПСКИ ЗЕЛЕН МЕТАЛИК WA740H Qt База И Јасен Слој

За Понтијак Сончев Оган АЛПСКИ ЗЕЛЕН МЕТАЛИК WA740H Qt База И Јасен Слој

DEN 375.36

Количината на стоката
Това е достапна

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, оригиналната формула ОЕ и, квалитетни нијанси и врзива, за да ја направите вашата боја. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Секој комплет содржи еден литар боја на база на уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • Еден литар основна боја на палто базирана на Уретан и еден литар проѕирен слој отпорен на УВ. • По намалување на бојата за прскање тест на затворен спреј картичка за да се потврди боја натпревар и техника пред аплицирање . * Вклучени упатства За Понтијак • Сончев оган. 2002. АЛПСКИ ЗЕЛЕН МЕТАЛИК. Еден Квартен Основен Слој и Еден Квартен Проѕирен Слој. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата