.

.

Карат Т.В. Дијамант класичен прстен за ангажман на злато од розово злато

Карат Т.В. Дијамант класичен прстен за ангажман на злато од розово злато

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставен, класичен и зачудувачки, овој прстен за ангажман на дијаманти зрачи со стил. Одликувајќи се со прекрасен тркалезен дијамантски солитер сјајно светло, шипката на овој исклучителен прстен е исто така поставен со акцент дијаманти, затоа што никогаш не можете да имате премногу искра. Побарајте ја раката со овој извонреден прстен, а нејзиниот одговор може да биде само во потврда. Империјал 1/4 Карат Т.В. Diamond Classic 10kt Rose Gold Rightage Enragement : Дијамант Тежина : 1/4 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt Rose Goldawaple во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата