.

.

Слобода на гордост да го сакаат машкото и големиот машко графички резервоар, големини S-3XL

Слобода на гордост да го сакаат машкото и големиот машко графички резервоар, големини S-3XL

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Имајте слобода на loveубов и слобода да го почувствувате ветрето во овој врв на резервоарот за гордост! Овој резервоар е врв без ракави и е солиден црн. Тој е отпечатен на екранот и ја има сликата на виножитото во која има и геј гордост и дизајни на знамето на Транс гордоста. Зборовите „Слобода на loveубов“ се разгледуваат по горниот и долниот дел на виножитото за да додадат позитивна вибрација на вашиот обичен стил. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Графички резервоар за машка гордост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата