.

.

Океан Бран Стерлинг Сребро Злато Вермеил 0. Цтв Смарагд Жени Венчален Прстен

Океан Бран Стерлинг Сребро Злато Вермеил 0. Цтв Смарагд Жени Венчален Прстен

DEN 614.08

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето пакување се движи од раскошни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка.Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата