.

.

Бензара Рајдел Преоден Акцент Стол

Бензара Рајдел Преоден Акцент Стол

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Преодниот Акцентен Стол На Бензара Рајдел носи софистицираност во вашиот простор додека одржува преоден изглед кој го надополнува и модерниот и традиционалниот декор. Валаните потпирачи за раце и облогата на ноктите даваат елегантен изглед. Ткаенината од шенил во богата кафеава боја е издржлива, но удобна. Цврста дрвена рамка и перничиња од пена додаваат поддршка што ќе ви се допадне. Димензии : 41.25 W x 36.25 D x 34.5 H во. Висина на седиштето : 19 во. Дрвена рамка и тапацир од ткаенина од шенил. Дрвени блок нозе. Богата кафеава завршница. Обложени валани потпирачи за раце. Облогата на ноктите додава елегантен допир. Софистициран стил.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата