.

.

Спортски Градници За Жени Мек Памучен Елек Ново Печатено Предно Копче Голема Големина Без Челичен Прстен Удобна Долна Облека Жени

Спортски Градници За Жени Мек Памучен Елек Ново Печатено Предно Копче Голема Големина Без Челичен Прстен Удобна Долна Облека

DEN 90.56

Количината на стоката
Това е достапна

Изработени од материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење. Дизајн на градник со чипка шиење чипка, може да ја одразува вашата фигура . Овие беспрекорни градници за жени помагаат да се елиминира испакнатоста, промовирајќи мазна силуета под вашите омилени кошули и фустани!. Има 2-3% разлика според рачното мерење. Со заштита на спортскиот градник, можете само да се потите и да вежбате!.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Тие исто така можат да бидат празничен подарок за мама,сопруга или спикална дама. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење. Лесни контурни чаши за природно обликување и поддршка.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : 36/80 Под Биста : 65-83см/25,59-32,68" Чаша : 36/80 САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 36 ЕУ : 80 Големина : 38/85 Под Биста : 70-88см/27,56-34,65" Чаша : 38/85 САД/ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 38 ЕУ : 85 Големина : 40/90 Под Биста : 80-93см/31,50-36. ЦЕЛОДНЕВЕН ГРАДНИК ЗА УДОБНОСТ-тајната е во супер меката, ткаена растеглива ткаенина што одговара на вашето тело. градници за жени. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење.61" Куп : 40/90 сад/велика британија : 40 еу : 90 големина : 42/95 Под биста : 80-98СМ/31,50-38,58" Чаша : 42/95 сад/велика британија : 42 еу : 95 големина : 44/100 под биста : 85-103СМ/33,46-40,55" Чаша : 44/100 сад/велика британија : 44 еу : 100 големина : 46/105 под биста : 90-108см/35,43-42,52" чаша : 46/105 САД/велика БРИТАНИЈА : 46 Еу : 105 Карактеристики : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата