.

.

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО Г-ГРИ БЛК ЛП, МО97089088418

Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО Г-ГРИ БЛК ЛП, МО97089088418

DEN 2560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата гласно и подготвена да испушти вилици. Мото Метал Лиен Алуминиум Раб МО970 18Х9 8Х180 Г-ГРИ БЛК ЛП 18ММ, МО97089088418. МО97089088418. 8Х180 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата