.

.

Сама по себе женски кактус копче со долг ракав надолу

Сама по себе женски кактус копче со долг ракав надолу

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модерно hi-hi hem го издигнува ова разиграно копче надолу од сама по себе за забавен шик изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштена. Зашилена јака; Затворање на копчињата. Печатење на сите. 100% рајон. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата