.

.

Сјајни Течни Бои За Сенки За Очи Комплети За Шминка За Очи Сјај Дијамантска Светка Бисерна Течна Сенка за Очи 25мл Топло Розова

Сјајни Течни Бои За Сенки За Очи Комплети За Шминка За Очи Сјај Дијамантска Светка Бисерна Течна Сенка за Очи 25мл Топло Розова

DEN 127.68

Количината на стоката
Това е достапна

Сјајна течна сенка за очи сет со десет бои психоделична бисерна течна сенка за очи поставете подарок За денот На Мајката. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 24х13, 7х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Нанесете ја основната боја низ целиот очен капак до веѓата . Избришете ја бојата на капакот од линијата на трепките до наборот на очите. Нанесете ја бојата на контурата на наборот на очите и измешајте. Создадете дефиниција долж линијата на трепките со боја на облогата. До 12 часа исклучително абење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата