.

.

Јога панталони за жени Жени Еднобојна Дупка Фармерки Со Низок Струк Ракети Модни Панталони Панталони Фагарн

Јога панталони за жени Жени Еднобојна Дупка Фармерки Со Низок Струк Ракети Модни Панталони Панталони Фагарн

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

+Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека Итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Материјал : лесен, удобен и еластичен; рачно перење во ладна вода / закачете сув производ информации : Пол : Жени Прилика : Дневен,Секојдневен,Партиски Материјал : Памучен Стил : Секојдневен,Моден,Крпеница Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Сува Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина Колк Половината Л 10 14 40 106см/41.09" половината : 88см/34.50"големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 должина : 107см/42.34" Колк : 100см/39.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата