.

.

Студената индустрија црна пушка кучиња миленичиња животински акварел сликање врамена giclee текстуризирана уметност од Georgeорџ Дајченко

Студената индустрија црна пушка кучиња миленичиња животински акварел сликање врамена giclee текстуризирана уметност од Georgeорџ

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и смалување. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Georgeорџ Дијахенко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата