.

.

Womenенска женска целосна покриеност чиста мрежа нелиран градник, големини од 34C до 42DD

Womenенска женска целосна покриеност чиста мрежа нелиран градник, големини од 34C до 42DD

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Целата поддршка, ниту еден од најголемиот дел. Неисполнетиот градник на oyојспун, нелиран градник е секси, функционално откритие за вашите интимти со два слоја чиста мрежа и поддршка за подлога за природен лифт. Лесен, воздушен дизајн на мрежа е дише и удобен со безбеден еластичен трим на чашите. Прилагодете го на вашиот пат-лентите за појава и затворање на четири реда, кука и очи ви овозможуваат да го менувате вашето вклопување. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 34 C. Вид на чаши : мрежа со подлога. Покриеност : Целосно. Ниво на поддршка : Поддршка за подлога за природен лифт без дополнителен дел. Затворање : Прилагодливо затворање на кука и око на грбот со четири реда. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Неисполнети со два слоја чиста мрежа; Хардвер со златен тон. Womenените со целосна покриеност чиста мрежа нелиран градник од oyојспун.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата