.

.

Бела Вита Вивиен станови

Бела Вита Вивиен станови

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантен, едноставен и недооценет, Вивиен од Бела Вита е клучен главен дел за вашата гардероба оваа сезона. Стилизирана со шик зашилен пети што може да ве однесе од ден во вечерните часови. Удобно и лесно се лизга /исклучува.5 "потпетица. Покажани станови на пети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата