.

.

Есенска здраво убава есенска фраза празник графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

Есенска здраво убава есенска фраза празник графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3461.76

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 13 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 10 x 1,5 x 24 големи : 13 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од gicle се внимателно поставени на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени . Уметничките дела се однесуваат на есен, есен, сезонски, фраза, возбудливо. Дизајн од Soul Speak & Sawdust. Дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Има свежо чувство во воздухот додека тиквите растат големи и мали. Остава танцување во боја насекаде додека зборуваме здраво убава есен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата