.

.

Chama Plus Size Bige Долга ракав плетени кошули за блузи за жени блок во боја на раблан ракав Туника врвови

Chama Plus Size Bige Долга ракав плетени кошули за блузи за жени блок во боја на раблан ракав Туника врвови

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој врвен ракав Raglan за жена со плус големина може да ви одговара на разни прилики. Неговото правилно прилагодување ја покажува вашата крива и удобните плетени ткаенини ве прават да се чувствувате лесни и удобни за носење . Растечните ракави на контрастот Раглан воведуваат допир на скратеност на вашата обична колекција со овој врв. Добро спарете се со фармерките или панталоните за обичен изглед, покажувајќи повеќе женски шарм во овој женски плус големина долга ракав Туника. Пол : жени; Дами; Девојки. Големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl. Ткаенина : Лесна плетена ткаенина, 95% полиестер, 5% спандекс. Боја : црна, сива. Врат : вратот на екипажот. Должина : Погоди на колк. Карактеристики : Долги ракави на Раглан; Дизајн на блок во боја; Подолга должина на туника за хеланки или фармерки. Погодна сезона : пролет, есен, зима. Содржина на пакетот : 1 x Woman Top. Грижа : Рачна / нежна машина миење / не бели. Стилови : плус големина на долга ракав Туника за жени; Женски плус големина во боја блок -обични кошули.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата