.

.

DesignArt Цветен апстрактен дизајн на бело - цветно фрлање перница - 18x18

DesignArt Цветен апстрактен дизајн на бело - цветно фрлање перница - 18x18

DEN 352.00

Количината на стоката
Това е достапна

- Предмет : Цветни пејзажи "Совршен акцент на кое било парче мебел. - Достапно во неколку големини. - Основни форми со современи графички дизајни. Печати на побарувачка со италијанско мастило со голема густина. Печатено на 100% полиестер со мала тежина. - 100% хипоалергичен. Овие овие Мултифункционални дизајнерски перничиња. - без мирис. Нашата цветна перница е отпечатена со употреба на италијански мастила со голема густина во боја, создавајќи живописно обоени и јасни уметнички дела .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата