.

.

Долга ракав на Ели Катлеман со долги ракави, текстуриран доби, западен кошула

Долга ракав на Ели Катлеман со долги ракави, текстуриран доби, западен кошула

DEN 544.00

Количината на стоката
Това е достапна

гордо го носеше Ели Катлеман Вестерн Носење од 1961 година. Западните кошули на Ели Катлеман се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција, а оваа не е различна. Се одликува со затворачи, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина и дополнителни долги опашки за дополнителна удобност со кои не можете да тргнете наопаку. Можеби најдобро од сè, ткаенината со лесна грижа прави долготрајна кошула со лесна нега. : 65% поли 35% CTN лесна нега. Целосно сечење со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи и џебови. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата