.

.

Замрзнати девојки Топ и шорцеви пижами сет, 2-парчиња, големини со 4-10

Замрзнати девојки Топ и шорцеви пижами сет, 2-парчиња, големини со 4-10

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте gardate на гардероба замрзнато ажурирање со сет со пижами од 2 парчиња! Изработени во мека, дише ткаенина, овие замрзнати пижами доаѓаат во сет со две парчиња за да се удвои забавата и удобноста! Вашето малечко е подготвено за лежење, дремки, спиење или време на игра со овој симпатичен сет на пижама во кој има слатки и шарени отпечатоци од нејзините омилени ликови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет со 2 парчиња вклучува : еден врв и еден пар шорцеви. Врвот : опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : опуштено вклопување; Повлечен стил; еластична половината; печатење на сите. © Дизни. Сите права се задржани . Замрзнати 2-парчиња пижами поставени за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата