.

.

Purdue Prime отпад од отпадоци

Purdue Prime отпад од отпадоци

DEN 319.52

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите метални отпадоци се 15 "високи за 10,25 ", совршена големина за соба за домови, спална соба или дневна соба - каде и да можете да го земете. Завиткана графика задебелена и боја координирана со вашиот омилен тим, никој нема да може да се сомнева каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. Оваа корпа за отпадоци прави одличен подарок за тој fanубител на спортови на дихард. NCAA Purdue Prime отпад. Официјално лиценциран со лига и тим. 15 "Висок отпад од отпадоци. Метална отпадоци од отпадоци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата