.

.

Смешни Божиќ Зелена Т-повторно Диносаурус Менс Бела Графички Маичка-Дизајн Од Страна НА Луѓето 2XL

Смешни Божиќ Зелена Т-повторно Диносаурус Менс Бела Графички Маичка-Дизајн Од Страна НА Луѓето 2XL

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Смешен фанки зелен т-рекс диносаурус со бонбони трска носи капа На Дедо Мраз во овој уникатен симпатичен Оригинален Уметнички Божиќен дизајн. Совршен за празнични собири. САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК ГАРАНТИРАНО ЌЕ БИДАТ АВТЕНТИЧНИ. Печатени Во Сад. Печатени Со Еколошки Мастила. Машина За Перење. Удобен Прстен Откачи Памук. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата