.

.

Stuple Industries Дајте благодарност од портокаловата тиква цвет венец за сентимент од Викторија Барнс фрли перница

Stuple Industries Дајте благодарност од портокаловата тиква цвет венец за сентимент од Викторија Барнс фрли перница

DEN 857.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries. Перниците се печатат во широк спектар на бои, стилови и трендови. Перниците пристигнуваат со инсерти што веќе се вметнати во нивниот случај. Идеално за дневни соби, спални соби, семејни простории, каучи и столчиња. Печатени случаи со тематска перница. Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење. Декоративните перници се одличен и лесен начин за промена на просторијата во секунди, додавајќи и декоративен акцент и удобност на вашите ентериери. Перниците пристигнуваат со вметнување веќе патент внатре и подготвени за пената. Вметнување на обвивка и полнење се направени од мек полиестерски материјал . За да се измие отстранување на вметнувањето од обвивка со употреба на невидлив патент. Исчистете ја перницата кутија одделно, машинско миење на деликатно со ладна вода и благ детергент. За најдобар квалитет висат суво. Вметнувањето на перници е само чисто место . уметнички дела се однесуваат на : фраза, цитат, благодарност, тикви, сезонски. Дизајн од Викторија Барнс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата