.

.

Stuple Industries Главен лик Енергија во форма на графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Елизабет Тиндал

Stuple Industries Главен лик Енергија во форма на графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност, дизајн од Елизабет

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголеми : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : хумор, смешно, розово, срца, ленти, шема. Дизајн од Елизабет Тиндал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата