.

.

Корпа за складирање на керамичко складирање жеден

Корпа за складирање на керамичко складирање жеден

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето свежо овошје и бобинки во корпата за складирање на керамичкото складирање. Со своите димензии од 4,0 "x 4.0 " x 30. ", нашата корпа за складирање на керамика е совршена за свежи бобинки и мало овошје. Подобро од традиционалните пластични контејнери, нашата керамичка корпа е еднократна и изработена од каменувач. Нашата корпа за каменување реплицира картонските контејнери од пазарот на земјоделецот и доаѓаат со отвори во корпа совршено за плакнење и исцедување на свежи бобинки веднаш од градината. Отворите во корпата го прават ова совршено за да се исплакне и исцеди свежи бобинки од градината или од продавницата или од продавницата . Совршено како чинија со бонбони. Лесна грижа, миење на рацете. Димензии 4.0 "x 4.0" x 30. ". Инспирирана фарма.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата