.

.

Концептуални џез музичари на Еверет Сприли, брилијантна геометриска позадина, врамени уметнички отпечатоци од сликарство

Концептуални џез музичари на Еверет Сприли, брилијантна геометриска позадина, врамени уметнички отпечатоци од сликарство

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Еверет Сприли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата