.

.

Верувајте со брилијантна месинг розова златна позлатена кубна ѓердан од цвет од цирконија, 18 + 2

Верувајте со брилијантна месинг розова златна позлатена кубна ѓердан од цвет од цирконија, 18 + 2

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ажуриран класичен додаток на која било гардероба, овој ѓердан од розово злато со розово злато од цирконија цирконија е совршен додаток за облекување облека за таа шпеикална пригода. Ѓерданот доаѓа со ланец од 18 "плус 2 " Extender со затворач на јастог од јастог за безбедно и удобно вклопување. Секој приврзок доаѓа спакуван во кутија за подароци што го прави идеален подарок за секоја пригода за подароци, вклучувајќи и родендени, Денот на мајката, Денот на вineубените, Божиќ или само за да се лекувате. Направена во месинг блиц розова плоча со завршна облога за да се спречи оцрнување. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите подароци што даваат прилика. Колекцијата „Верувај од брилијант“ ги користи најдобрите техники за изработка и најдобрите материјали за да обезбеди поубаво и подолго трајно парче накит. 18 "синџир со 2" проширувач со затворач на јастог од јастог.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата