.

.

Низок пораст Тенок директен редовен Jeanан, броење, пакет

Низок пораст Тенок директен редовен Jeanан, броење, пакет

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете суштинско парче во вашата гардероба со овие тенок фармерки за мажи со директно вклопување во Georgeорџ. Конструиран од мек и издржлив памук и навестување на еластан за совршена количина на истегнување, овие фармерки нудат разноврсност и модерен изглед. Овие фармерки се машини што се перат и се достапни во разновидни бои и големини. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Тенок фармерки на Georgeорџ Машки, се наоѓа под половината. Директно преку колкот и бутот. 3 предни џебови. 2 џебови. Копче пред и патент летаат. Машинско миење ладно. Избрани големини на располагање. Достапно во средно каменување и црно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата