.

.

Црна и беж луксузна фрлање перница 20in 20in

Црна и беж луксузна фрлање перница 20in 20in

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете елоквентност во какво било формално опкружување со овој раскошен дизајн Плутс Савана Црна и беж луксузна перница за фрлање. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од памук и полиестер. *Бои : црна и беж *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 59% памук, 41% полиестер *шема : геометриска *запаливост : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I црна и беж луксузна фрлање перница 20in x 20in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата