.

.

Iphone X XS Тешко стакло дизајн TPU Case за употреба со Apple iPhone 3-пакет

Iphone X XS Тешко стакло дизајн TPU Case за употреба со Apple iPhone 3-пакет

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Случаи на Apple i Phone X TPU. Дизајн на поддршка на стакло : Вградено во калено стакло го задржува стаклото чувство на уредот. Оваа висококвалитетна, уникатна случаи на TPU, исто така, нуди двојна слој заштита направена од цврста рамка TPU и поликарбонатна школка тело + затегнување на стакло и целосна заштита : повисока од уредот за заштита на предниот екран и задната камера овој 3 x i Phone X/XS Тешко стакло дизајн TPU случај за употреба со Apple i Phone X 3-пакет! е одлична случаи на TPU, заштитнички покритие мултипак ставка по намалена цена под 20 долари што не можете да ги пропуштите. Оваа ставка е сосема нова, неотворена и запечатена во првобитната фабрика. Неговите димензии се 6,50 x 3,50 x 0,50 инчи и тежи 0,41 фунти. Овој 3 x iphone x/xs тврдо стакло дизајн TPU кутија за употреба со Apple i Phone X 3-пакет! е ставка за случаи на TPU од нашите заштитни опфаќаат збирки со повеќекратни активности што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. Не 1, туку 3 артикли!. Дизајн на поддршка на стакло : Вградено во калено стакло го задржува стаклото чувство на уредот. Заштита на Дуалејер направена од цврста рамка на TPU и тело на поликарбонатна школка + поддршка на стакло. Целосна заштита : Повисока од уредот за заштита на предниот екран и задната камера.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата