.

.

Машки Измиени Класични Тенки Џебни Фармерки Кошула Со Долги Ракави

Машки Измиени Класични Тенки Џебни Фармерки Кошула Со Долги Ракави

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Материјал : Лен. Тип На Шема : Цврст. Должина : Долго. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Кошула Облека За Мажи Блуза копче надолу кошула Мода Табела За Печатење : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 102см/40.16" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 64см/25.20" Должина : 73см/28.74"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 108см/42.52" Рамо : 45см/17.72" Ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 75 CM/29.53"големина : l сад : 8 велика британија : 10 Еу : 38 биста : 114cm/44.88" рамо : 47cm/18.50" ракав : 66cm/25.98" ДОЛЖИНА : 77 CM/30.31"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 12 еу : 40 биста : 120cm/47.24" рамо : 49см/19.29" ракав : 67см/26.38" должина : 79см/31.10"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 14 еу : 42 биста : 126см/49.61" РАМО : 51СМ/20.08" Ракав : 68см/26.77" Должина : 81см/31.89" € Карактеристики попривлечно. ●Совпаѓајте Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Фармерки И Така Натаму. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Материјал е Изработен од Висококвалитетни Материјали и Е Доволно Издржлив за Да Го Задоволи Вашето Секојдневно Носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата