.

.

Без граници на ребрата на јуниори

Без граници на ребрата на јуниори

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Разноврсна и лесна за носење. Ова плетено плетено Ками од без граници е совршено како самостоен врв или дополнително парче за положување. Совет на стрии нуди привлечно и ласкаво вклопување додека лентите од шпагети и вратот на лажичката го одржуваат вашиот изглед кул и удобен. Материјал : 89% полиестер/11% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ленти со шпагети. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување ткаенина; плетено со четкано ребро. Ребро плетено лажичка вратот Ками за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата