.

.

Мираж Миленичиња Производи Кожа Сидро Куче Јака, Смарагд Зелена, XL

Мираж Миленичиња Производи Кожа Сидро Куче Јака, Смарагд Зелена, XL

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова е Додаток За Бронзено Сидро Вистинска Кожна Јака За Кучиња Со Големина 26 Смарагдно Зелена Боја. Квалитет направен дизајн и класичен јака. Оваа јака помага вашето домашно милениче да биде безбедно и во исто време обезбедува стилски начин да ги покажете информациите на вашето домашно милениче. Ве молиме измерете го вратот на вашето домашно милениче и проверете ја нашата табела за големина (2-та слика) пред да нарачате. Ако вратот на вашето домашно милениче падне на линијата помеѓу големини, изберете го поголемиот! Овој бронзен додаток за сидро вистинска кожна јака за кучиња е одличен нов елемент за додатоци од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња По Намалена цена што не можете да ја пропуштите. Ново!. Додаток Колекција Јака. Јаки и Каишки. Наутички. НастаниПразници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата