.

.

Конан О ' Брајан Не Може Да Го Запре Саундтракот

Конан О ' Брајан Не Може Да Го Запре Саундтракот

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Детали Кои Доаѓаат Набргу По неговото заминување Од Вечерашното Шоу, Конан О ' Брајан се најде не само како водител без дом, туку и водител кој беше договорно обврзан да не се пресели во нов дом доколку го најде. Наместо да го помине својот доцна ноќен егзил седејќи на рацете, О 'Брајан го однесе своето шоу на пат со " Законски Забрането Да Биде Смешно На Телевизиска Турнеја", експедиција за крос-кантри што беше предмет на документарен филм од 2011 година. Фокусирајќи се на музичките аспекти на турнејата, а не на комичните скици, Саундтракот Конан О 'Брајан не Може Да Запре содржи 12 песни на блуз рокенрол изведени Од О' Брајан и Законски Забранетиот Бенд (кои порано беа "7" На макс вајнберг 7). Вклучувајќи ги кориците на" Јас Ќе Преживеам "и" Армија Од Седум Нации", албумот Го наоѓа О ' Брајан во весело расположение додека се шегува со публиката со истиот стил без напор, самопонижувачки што го направи доцна во ноќта за 17 години. Членовите на Тимот Коко ќе најдат многу за уживање овде и дефинитивно ќе сакаат да ги проверат белешките за лагер, напишани од самиот Конан, кои минуваат низ неговите мисли на секоја патека. Григориј Хини ,vи .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата