.

.

Њу Орлеанс Сентс-С. Престон Маскота Сер Сент Вол Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Њу Орлеанс Сентс-С. Престон Маскота Сер Сент Вол Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 9599.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Њу Орлеанс Сенс-С. Престон Маскота Сер Сент 20 Ѕидниот Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Нфл Њу Орлеанс Сенс-С. Престон Маскота Сер Сент 20 Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата