.

.

Premенски премија памук двојно пика спортски пакет со кошула

Premенски премија памук двојно пика спортски пакет со кошула

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% двоен пик памук; чиста завршена 1 широка обратна плоча со засилена кутија на дното; Етикета за пренос на топлина; контурирана јака и манжетни за заварување; валано напредно рамо на рамото; три копчиња обоени до натпревари; двојно иглано полите; Миси контурирана силуетидејд; цвест и 2 странични отвори; Gildanенски женски премија памук двојно пика © Sport Mirt 2 Pack.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата