.

.

Јкохкофе Нос Терминал ФДД1. Женски Жичен Конектор Претходно Изолирани додатоци За Мотоцикли

Јкохкофе Нос Терминал ФДД1. Женски Жичен Конектор Претходно Изолирани додатоци За Мотоцикли

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Терминал за нос Ykohkofe FDD1. 25250 Женски Жичен Конектор Претходно Лнсулиран материјал за додатоци за Мотоцикли : 80% најлон, 20% спандекс.Отпорен на хлор, UPF 50+ Ултравиолетова Заштита. Шик костими за капење во мека мазна ткаенина со еластична, што ве прави поудобно. Преку ремени за рамо со секси детали за вкрстен грб. Дното на бикини има двојни ремени на страните што се поврзуваат напред кон назад,надополнувајќи ги двојните ремени на рамената. отстранливата подлога обезбедува поддршка и форма.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата