.

.

Велигденска корпа со чудовиште со звук

Велигденска корпа со чудовиште со звук

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Изненадете го вашето малечко со овој монструмски камион Велигденска корпа со звук. Прави звуци на моторот за да се додаде во забавата. Оваа корпа за камиони со чудовишта е украсена со многу детални графики и живописни бои. Пополнете го со бонбони, играчки и други предмети пред да го претставите на вашата сакана личност. Се препорачува за деца кои имаат 3 години и погоре. Велигденска корпа со чудовиште со звук : со звук. Детска корпа е направена за возраст од 3 и повеќе години. Има забавни графики со камиони со чудовишта и смели бои. Користете за пополнување со играчки, бонбони и ситници. Забавна идеја за подароци да му ја дадете на вашето малечко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата