.

.

Inktastic Сакам Кампување Подарок Подарок Бебе Девојка Фустан

Inktastic Сакам Кампување Подарок Подарок Бебе Девојка Фустан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична кампување шатор опкружен со цвеќиња има сакам кампување цитат Inktastic Сакам Кампување Подарок За Новороденчиња Фустан Женски Бел 12 Месеци. Шатор за кампување Одмор на отворено И Авантуристички Фустан за Новороденчиња со го сакам слоганот за кампување за летен камп или семејно патување. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. кампер викенд патување hws.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата