.

.

Дијамант Сликарство Комплет Интермед Дафи Патка

Дијамант Сликарство Комплет Интермед Дафи Патка

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Комплетите За Сликање Дијаманти со камелот Точки имаат мешавина од класични и уникатни лиценцирани дизајни од вашите омилени брендови. Средно Луни Мелодии Дафи Патка-тоа е како боја по броеви, но со мулти-аспект точки. Брз, лесен и забавен за правење. Ликот на луни Тјунс блеска и сјае во овој комплет за точки, сигурно ќе биде хит кај обожавателите од сите возрасти. Кога ќе завршите, овие прават совршен декор за спална соба и игротека. Карактеристики Дафи стои со рамената подгрбавени. Вклучува : висококвалитетна печатена ткаенина во боја, претходно сортирани скапоцени камења по сенка, послужавник за занаети, игла, мек зафат и восок. Мери приближно 12,6 " х 12,6". Камелот Точки Дијамант Сликарство Комплет Средно Луни Мелодии Дафи Патка. Комплетите За Сликање Дијаманти со камелот Точки имаат мешавина од класични и уникатни лиценцирани дизајни од вашите омилени брендови. Средно Луни Мелодии Дафи Патка-тоа е како боја по броеви, но со мулти-аспект точки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата