.

.

Водоотпорен Случај Натпревар

Водоотпорен Случај Натпревар

DEN 287.20

Количината на стоката
Това е достапна

Обезбедува престој-суво складирање. Издржлива портокалова композитна конструкција. Напаѓач на дното на контејнерот. Завртка Со о-прстен печат. 3 1/8" долг х 1 1/8" дијаметар. Идеален за опстанок и апликации на отворено. Тежина 0,5 мл. Висат спакувани. Водоотпорен Случај Натпревар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата