.

.

Мал цветен сафијано кожен сафијано кожен патент околу паричникот со рачен зглоб

Мал цветен сафијано кожен сафијано кожен патент околу паричникот со рачен зглоб

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Значи, ова е неопходна ставка за секоја жена! Паричникот не е само супер корисен, туку и изгледа одлично!. Значи, ова е неопходна ставка за секоја жена! Паричникот не е само супер корисен, туку и изгледа одлично! Марката испорачува мода без жртва : Најдобри производи, висококвалитетни производи кои не ја кршат банката. Xoxo ви овозможува да создадете стил кој е само свој, за да можете да изгледате најдобро секој ден. Xoxo е снабдувач на премиум чанти, паричници итн., Направен од квалитетен материјал. Носете ги сите ваши работи во шик стил со овој xoxo zip околу чантата за паричник со одвојлив рачен зглоб. Девојче ти треба одличен паричник за да ја заврши вашата облека! Овде можете да ги ставите сите ваши работи што ви се потребни. Девојка Ви треба одличен паричник за да ја направите вашата облека да биде завршена! Овде можете да ги ставите сите ваши работи што ви се потребни. Xoxo ви овозможува да создадете стил кој е само свој, за да можете да изгледате најдобро секој ден . Инспирирани од зајакнување на жените во движење, ние се стремиме да дизајнираме модерни торби за квалитет, вклопуваат за секојдневен активен животен стил.Овој елегантен дизајн е направен од највисок квалитет на кожа Сафијано; Тоа е модерна и ефикасна комбинирана во една.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата