.

.

Bideенски широкопојасен багажник за возење на коленото

Bideенски широкопојасен багажник за возење на коленото

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изразувајте го вашиот стил оваа сезона со високи чизми за возење од Brinley Co. Овие модерни чизми со широкопојасен картон имаат кожна кожа во должина на коленото и има простран дизајн кој создава стил на широко калфузија. Малите поставени блок потпетици и лентите за глуждот со големи акценти на токи го комплетираат изгледот на овие разноврсни модни чизми. Овие разноврсни чизми за возење жени истакнуваат елегантен изглед со шахти кои се искачуваат на колената и имаат суптилна лента со голем акцент на античка тока. Малиот наредени потпетици од жито од дрво од дрво и влез во внатрешноста на зипчето го комплетираат дизајнот. Спарете ги овие есенски чизми со слаби панталони, здолниште со моливи или капчено палто за да создадете стил на поставување тренд цела сезона. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 17 инчи. Обем на теле : 16 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата